zdjecie01Studia prawnicze rozpocząłem w 2004 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W roku 2009 obroniłem w Katedrze Prawa Budżetowego i Finansów Samorządu Terytorialnego pracę magisterską poruszającą problematykę pomocy publicznej.

W 2010 r. rozpocząłem trzyletni okres przygotowania do zawodu adwokata, nazywany aplikacją adwokacką, zaś egzamin adwokacki, z którego uzyskanie pozytywnego wyniku jest warunkiem wykonywania zawodu, zdałem w roku 2013. W tym samym roku zostałem wpisany na listę adwokatów i od tego czasu świadczę usługi jako adwokat w Gorzowie Wlkp.

W swojej pracy zajmuję się głównie tematyką szeroko rozumianego prawa cywilnego (np. odszkodowania, spadki, podział majątku, zobowiązania, sprawy rodzinne, własność, odzyskiwanie należności), oraz gospodarczego (obsługa podmiotów oraz osób prowadzących działalność gospodarczą).

Niniejszy blog adresuję do osób, które na co dzień nie zajmują się prawem, a które poszukują rozwiązań swoich problemów prawnych. Zapraszam do lektury.